Implantologia

Implanty to jak już wiemy z wcześniejszych artykułów, to:
Większość implantów są wykonane z czystego tytanu. Czysty tytan wykorzystywany pod implanty Gdańsk znajdziemy już na dzisiejszym rynku na rynku, który jest dostępny w 4 klasach, w zależności od ilości węgla i żelaza zawartego w nim. Jakiś czas temu klasa 5 tytanu wzrosła w użyciu. Klasa 5 tytanu, tytanu 6Al-4V (oznaczający stopu tytanu z aluminium zawierającego 6% i 4% stopu wanadu) Uważa się, że oferują podobne osseointegracji poziomów handlowo czystego tytanu. Ti-6Al-4V oferuje lepszą wytrzymałość na rozciąganie i odporność na złamania. powierzchni implantów mogą być modyfikowane przez natrysk plazmowy , anodowanie, wytrawiania lub piaskowanie do zwiększenia powierzchni i potencjalnej integracji implantu.

Osoby, które zupełnie nie mają zębów są osoba bezzębnymi. Niestety brak zębów powoduje wiele problemów na i kwalifikujemy się do ortodonty, protetyka, chirurga oraz implantologa. Wtedy najlepsze są implanty zębowe Gdańsk. Na bezzębnych (bez zębów) szczęki miejsc, otworu jest znudzony do kości odbiorcy, uważając, aby ważne struktury (w szczególności nerwu zębodołowego gorsze i Ian lub psychicznego otworu w żuchwie ). Wiercenie w kości występuje zwykle w kilku oddzielnych kroków. Otworu jest rozszerzana za pomocą wiertarki coraz szersze (zwykle od trzech do siedmiu kolejnych etapów wiercenia, w zależności od szerokości i długości implantu). Zwraca się uwagę, aby nie uszkodzić osteoblastów lub komórki kostne przegrzania. Chłodzenia solanki rozpylać utrzymuje temperaturę kości poniżej 47 stopni Celsjusza (około 117 stopni Celsjusza ). Implant stomatologiczny może być śruby samo gwintujące i wkręca się w miejsce, w określonym momentem , aby nie przeciążać kości i okolic (przeciążenie kości może umrzeć, stan zwana martwicą kości, co może prowadzić do uszkodzenia do pełnego włączenia lub obligacji z kości). Zazwyczaj w większości systemów implantologicznych, osteotomii lub kraszenie jest ok. 1mm głębiej niż implant zostaną wprowadzone ze względu na kształt wiertła. Lekarze muszą wziąć pod uwagę długość dodał podczas wiercenia w pobliżu ważne struktury.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA, DENTYSTA, IMPLANTY, STOMATOLOG. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s