Dentysta TV :)

Zapraszamy do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego w Gdańsku. Nasz dentysta zrobi wszystko, aby wspomnienie o nim nie było koszmarem, lecz miłym zaskoczeniem. Przy wejściu do gabinetu sam zdecydujesz, w przebraniu jakiego bohatera filmowego ma Ciebie leczyć stomatolog gdańsk, wybierając je z katalogu. Znajdujący się naprzeciwko fotela wielki ekran pozwoli śledzić losy ulubionych aktorów w wybranych przez ciebie filmach. Wybór jest szeroki: poczynając od seriali telewizyjnych, poprzez komedie, filmy historyczne, kryminały, obyczajowe, na bollywoodzkich ze spontanicznie wykonywanymi układami choreograficznymi kończąc. Sam decydujesz, w jaki świat chcesz się przenieść tym razem. Twoja buzia będzie otwarta z zachwytu, nawet nie zauważysz, jak stomatolog skończy leczyć twoje zęby i karze ci ją zamknąć! Poczuj się jak w filmie ze swoim ulubionym bohaterem, nie jak u dentysty.

W przypadku stomatologa istnieje wiele ciekawych historii, które zostają w pamięci naszej oraz innej jak np. Internetu. Znalazłam na YouTubie ciekawy filmik obrazujący jak znieczulenie u stomatologa może wpływać na zachowanie dziecka. Słodziak!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii CHIRURGIA STOMATOLOGICZNA, DENTYSTA, Gabinet Stomatologiczny, IMPLANTY, LECZENIE KANAŁOWE, POGOTOWIE STOMATOLOGICZNE, STOMATOLOG, WYBIELANIE ZĘBÓW. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s